O Sheepo

Wiemy jak trudny jest wybór materaca do spania. Wymaga podjęcia decyzji dotyczącej materiału, z którego wykonany jest materac, preferowanej twardości materaca, czy też rodzaju pokrowca. Chcesz po prostu wybrać wygodny materac, lecz nagle musisz zmagać się z niezrozumiałymi branżowymi określeniami technologicznymi czy nazwami stopni twardości, które różnią się u każdego producenta.

Misją marki Sheepo jest maksymalne ułatwienie Ci procesu wyboru materaca i zagwarantowanie pewności, że wybrany materac spełni Twoje oczekiwania. Sheepo oferuje jedenaście wygodnych modeli materacy, z których każdy został dostosowany do poszczególnych potrzeb różniących się od siebie klientów.

W naszym portfolio znajdziesz proste, lekkie materace piankowe, popularne materace kieszeniowe, niezwykle wygodne materace wysokoelastyczne oraz materace z różnymi stopniami twardości zaprojektowane dla par o dużych różnicach w wadze.

W każdej kategorii materacy znajdziesz model podstawowy oraz modele zaawansowane, wyposażone w dodatkowe warstwy podnoszące komfort snu, wykonane z pianki lateksowej, pianki wysokoelastycznej lub maty kokosowej.

W zdecydowanej większości naszych materacy zastosowaliśmy standardowy stopień twardości, który jest odpowiedni dla osób ważących od 55 do 85 kilogramów. To najczęściej wybierany stopień twardości przez naszych klientów. Jeżeli nie jesteś pewien jaką twardość materaca wybrać, wybierz jeden z naszych modeli o średnim stopniu twardości.

Większość naszych materacy została wyposażona w warstwę owczej wełny, która od lat jest znana ze swoich właściwości terapeutycznych chętnie wykorzystywanych w produktach wspomagających dobry sen. Owcza wełna przejmuje wilgoć wytwarzaną przez ciało podczas snu i odprowadza ją do otoczenia, zapewniając uczucie świeżości przez całą noc. Owcza wełna jest także często stosowana w profilaktyce przeciwreumatycznej.

Dziewięć spośród jedenastu modeli materacy Sheepo zostało wyspoażonych w System Dual Term. Oznacza to, że są to materace dwustronne. Strona z warstwą owczej wełny zapewnia miłe uczucie ciepła i powinna być stosowana przede wszystkim jesienią i zimą. Druga strona materacy jest wyposażona w przewiewny materiał zapewniający optymalną cyrkulacje powietrza która pozwala na komfrtowy sen w ciepłe, letnie noce. Dzięki temu materace zapewniają doskonały komfort cieplny przez cały rok.

W Sheepo chcemy, aby nasi klienci mieli poczucie dokonania najlepszego wyboru materaca. Dlatego każdy nasz materac możesz testować przez 30 dni od zakupu swobodnie użytkując go w swojej sypialni. Jeżeli z jakichś powodów nie spełni Twoich oczekiwań – np. okaże się zbyt twardy – możesz zwrócić go lub wymienić na inny materac bez podawania przyczyny. My zajmiemy się odebraniem materaca od Ciebie i ograniczymy formalności do minimum.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami: kontakt@sheepo.pl

 

 

 

Nie możesz się zdecydować? Prześpij się z tym!

Testuj materac przez 30 nocy. Darmowa dostawa i darmowy zwrot.

Zyskaj kod rabatowy

Zapisz się do newslettera i odbierz do 100 zł zniżki.