Bezpieczne płatności

W sklepie internetowym marki Sheepo oferujemy tylko bezpieczne, sprawdzone metody płatności obsługiwane przez duże, wiarygodne podmioty rynku finansowego i internetowego.

Bezpieczeństwo każdej dokonywanej w naszym sklepie transakcji jest gwarantowane przez zaawansowane systemy zabezpieczeń, szyfrowania danych oraz przez protokoły służące do bezpiecznej wymiany danych za pośrednictwem Internetu (SSL).

Umożliwiamy płatności za pomocą przelewu na rachunek bankowy. W przypadku wybrania tej metody płatności realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu środków na koncie firmy, co następuje w przeciągu 24 godzin w dni robocze.

Udostępniamy także możliwość szybkiej płatności internetowej za pośrednictwem systemu Przelewy24. Płatności dokonywane w ten sposób są realizowane natychmiast, przy zachowaniu minimum formalności i najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W tym przypadku Państwa płatność otrzymujemy po kilku sekundach i od razu zabieramy się za realizację zlecenia.

Dostępna jest również możliwość płatności gotówką za pobraniem – w tym wypadku dokonują Państwo płatności po otrzymaniu zakupionych produktów.

Dokonując zakupów w sklepie marki Sheepo mają Państwo pewność, że płatność za zakupione produkty zostanie do nas dostarczona szybko i bezpiecznie.

Możliwe metody płatności to:

  • Przelew na rachunek bankowy 41 1870 1045 2078 1067 3543 0001
  • Płatności internetowe Przelewy24
  • Płatność za pobraniem

Nie możesz się zdecydować? Prześpij się z tym!

Testuj materac przez 30 nocy. Darmowa dostawa i darmowy zwrot.

Zyskaj kod rabatowy

Zapisz się do newslettera i odbierz do 100 zł zniżki.