Wysokoelastyczna Laura

Standardowa twardość, Owcza wełna,
Lateksowa pianka, Funkcja Lato/Zima

  • 999,00 zł
  • Niedostępny

Cechy wysokoelastycznego materaca z Lateksem Laura

Twardość: Standardowa (55 - 85 kg)
Baza: Pianka wysokoelastyczna HR
Dodatki: Owcza wełna, Pianka lateksowa
Funkcje: Elastyczność Punktowa, Funkcja Lato / Zima
Wysokość: 18 cm

Testuj w domu
aż przez 30 nocy

Darmowa

dostawa i zwrot

Zdrowy
dla kręgosłupa

Pokrowiec do
prania w pralce

Poznaj Laurę – materac z pianki wysokoelastycznej z warstwą lateksu i owczą wełną  

Sen to regeneracja i odpoczynek dla organizmu. Gdy śnisz, relaksujesz się – odpoczywa nie tylko umysł, ale i ciało. Dobrze jest zatem zasypiać i budzić się na podłożu przystosowanym do Twoich potrzeb, szczególnie jeśli na co dzień odczuwasz dyskomfort z powodu bólu pleców.

Materac wysokoelastyczny z lateksem Laura został stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną wysypiać się w komfortowych warunkach. Wysokoelastyczna, sprężysta pianka HR (High Resilience Foam), z której jest wykonana jest baza materaca, błyskawicznie dostosowuje się do sylwetki i zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa na całej jego długości.

To wyjątkowe właściwości ortopedyczne, które szybko docenisz! Obudzisz się wyspany, pełen energii i gotowy do codziennych wyzwań. Poczuj, jak relaksujący sen wpływa na Twoje samopoczucie.

Gruba warstwa pianki lateksowej – jeszcze wygodniej

Laura została po obydwu stronach wyposażona w dodatkową grubą warstwę pianki lateksowej. Dzięki temu sen na tym materacu jest wolny od uczucia nacisku w takich miejscach jak biodra czy barki. Sylwetka układa się na podłożu swobodnie i naturalnie, a Ty wstajesz naprawdę wypoczęty.

Pianka lateksowa to najbardziej sprężysty i elastyczny materiał używany w produkcji materacy, dzięki czemu Laura idealnie dopasowuje się do ciała śpiącego – komfortowo wyśpisz się zarówno na boku i na brzuchu, jak i leżąc na wznak. Od teraz możesz przestać przejmować się tym, że często zmieniasz pozycję podczas snu!

Także Twój partner nie musi się tym martwić – materac zapewnia bowiem najwyższy dostępny stopień elastyczności punktowej – ugina się tylko w tym miejscu, na które położony jest nacisk. To oznacza, że osoby śpiące razem nie poczują, gdy jeden z partnerów zmienia położenie w trakcie snu. 

 

Czy można chcieć czegoś więcej od materaca do spania? Poznaj System Dual-Term

Materac Laura został wyposażony w system Dual-Term. Jedna strona materaca zbudowana z przewiewnej pianki i porowatego lateksu zapewnia doskonałą wentylacje dbając o to, by ciało nie przegrzewało się przy wyższych temperaturach. Druga strona jest wykończona warstwą naturalnej owczej wełny, która zapewni Ci przyjemne uczucie ciepła, gdy temperatura otoczenia jest niższa. System Dual-Term daje Ci gwarancje snu w komfortowych warunkach cieplnych przez cały rok.

Owcza wełna użyta w materacu Laura znana jest z także innych cech terapeutycznych korzystnych dla organizmu. Właściwości higroskopijne, jakie wykazuje sprawiają, ze nadmiar wilgoci produkowany przez ciało podczas snu jest przejmowany i odprowadzany do otoczenia zapewniając uczucie świeżości przez całą noc. Przekonaj się, jak to jest nie narzekać na łóżko!

 

Najpopularniejsza twardość materaca

Laura to materac o standardowym stopniu twardości, który jest wybierana przez 90% naszych klientów. Jeżeli ważysz nie więcej niż 85 kg, twardość tego materaca z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Bawełniany pokrowiec, który wypierzesz w pralce

Materac Laura to wreszcie nowoczesny i funkcjonalny pokrowiec – bawełniany i przyjemny w dotyku, który można szybko zdjąć i wyprać w pralce automatycznej. Pokrowiec zapewnia dobrą cyrkulacje powietrza i jest dobrze dopasowany do materaca. Dzięki temu jego kształt pozostaje niezmienny.

 

 

Przetestuj materac Laura w swojej sypialni

Decyzja o wyborze odpowiedniego materaca powinna być podejmowana na spokojnie, dlatego dajemy Ci możliwość przetestowania modelu Laura w swojej własnej sypialni. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, możesz wymienić go na inny model lub zwrócić. Przyznasz chyba, że to uczciwa propozycja? 

 

Nie możesz się zdecydować? Prześpij się z tym!

Testuj materac przez 30 nocy. Darmowa dostawa i darmowy zwrot.

Zyskaj kod rabatowy

Zapisz się do newslettera i odbierz do 100 zł zniżki.