Wysokoelastyczny Bernard i Blanka

Dwie twardości - niska i standardowa, Stworzony dla par z różnicą wagi

  • 1 549,00 zł
Dwa stopnie
twardości
Idealny
dla pary
Elastyczność
punktowa
Pokrowiec
Cotton Dream
17 cm
wysokości
2 lata
gwarancji

Testuj w domu
aż przez 30 nocy

Darmowa

dostawa i zwrot

U Ciebie
w ciągu 7 dni

Materace
Ortopedyczne

Pokrowce do
prania w pralce

Szukasz materaca dla pary? Poznaj materac Bernard i Blanka o dwóch stopniach twardości stworzony z myślą o partnerach znacząco różniących się wagą.

Materac wysokoelastyczny Sheepo Bernard i Blanka o dwóch stopniach twardości to produkt, który wyróżnia się w naszej ofercie materacy – został bowiem stworzony specjalnie dla par o dużych różnicach w wadze. 

 

Jedna połowa materaca ma niską twardość przeznaczoną dla osób ważących poniżej 55 kg. Druga – charakteryzuje się standardową twardością dedykowaną osobom pomiędzy 55, a 85 kg. Takie rozwiązanie sprawia, że nawet para, w której jedna z osób waży 45 kg, a druga 80 kg, będzie mogła wspólnie komfortowo się wyspać.

 

 

1. Właściwości wysokoelastycznej pianki HR, które docenisz

Aby sen był przyjemny, a materac spełniał oczekiwania pod względem komfortu, konieczne jest zapewnienie jego wysokiej sprężystości i elastyczności punktowej. Pianka wysokoelastyczna HR będąca sercem materaca Bernard i Blanka sprawia, że jego powierzchnia ugina się tylko tam, gdzie następuje nacisk, a po jego ustąpieniu natychmiast wraca do pierwotnego stanu.

Dzięki takiej elastyczności punktowej  zapomnisz o tym, że, Twój partner wierci się lub śpi niespokojnie – po prostu tego nie poczujesz!

 


Wysoka elastyczność to cecha materaca Bernard i Blanka, która pozwala na prawidłowe ułożenie i wypoczynek kręgosłupa. Wpływa również na szybszą regenerację mięśni i stawów, dzięki czemu rano poczujesz się odprężony, jak nigdy dotąd. Materac błyskawicznie dostosowuje się do różnych pozycji śpiącego – możesz  spać na wznak, na brzuchu, na boku - tak, jak jest Ci wygodnie. Wreszcie poczujesz energię do życia!

Nie bez znaczenia jest także fakt, że trwałość i odporność pianek wysokoelastycznych na wgniatanie jest o ok. 40% wyższa od standardowych pianek poliuretanowych. To ważne, jeśli szukacie materaca na lata.

 

2. A może olbrzymie znaczenie ma dla Ciebie aspekt czystości materaca? W tym przypadku warto wskazać na…

…bawełniany pokrowiec Cotton Dream – z zamkiem błyskawicznym, obiegający materiał z 3 stron – dzięki któremu łatwiej zdejmiesz  i wypierzesz go w pralce automatycznej w temperaturze 30°C. Dzięki zawartości 75% bawełny w składzie pokrowiec jest przyjemny w dotyku i przewiewny zapewniając odpowiednią wentylację ciała podczas snu. Pokrowiec został także poddany procesowi impregnacji, dzięki czemu nie gromadzi kurzu oraz wykazuje właściwości antygrzybiczne. 

 

 

Materac do spania wypełniony pianką wysokoelastyczną jest odporny na rozwój bakterii i roztoczy – tworzy w sypialni idealne środowisko do wypoczynku w szczególności dla osób ze skłonnością do alergii.

 

 

Co więcej, materac zostanie wykonany specjalnie na Twoje zamówienie – nie będzie wcześniej magazynowany. Przygotowujemy go bezpośrednio po otrzymaniu zlecenia, dlatego – kiedy zagości w Twoim domu – będzie pachniał nowością.

 

3. Przetestujcie materac Bernard i Blanka w Waszej sypialni!

Wiesz już, jaki materac wybrać? Zamów go teraz i zamiast testować przez 10 minut w sklepie, przetestuj go przez 30 dni w Waszej sypialni! Jeśli materac nie spełni Waszych oczekiwań możesz wymienić go lub zwrócić na nasz koszt. Testując materac pamiętaj o tym, że jego powierzchnia potrzebuje trzech, czterech pierwszych nocy aby dopasować się do sylwetek śpiących na nim osób. Dopiero po tym okresie pokaże swoje prawdziwe właściwości, a Wy będziecie mogli ocenić czy materac Bernard i Blanka jest dla Was idealnym wyborem.  

 

 

Materac o dwóch twardościach Bernard i Blanka jest dla dla Was, jeśli:

  • szukasz produktu idealnego dla pary o sporych różnicach wagowych
  • cenisz sobie zalety materacy wysokoelastycznych za to, że są wytrzymałe i odporne na wgniecenia
  • potrzebujesz produktu, który zachowa się jak najwyższej klasy materace kieszeniowe, jednak wykaże się wyższą sprężystością i elastycznością
  • szukasz produktu, na którym Twój kręgosłup porządnie wypocznie
  • stronisz od materiałów, które mogą wywołać alergie lub uczulenia

Nie możesz się zdecydować? Prześpij się z tym!

Testuj materac przez 30 nocy. Darmowa dostawa i darmowy zwrot.

Zyskaj kod rabatowy

Zapisz się do newslettera i odbierz do 100 zł zniżki.