Sprężynowy Leon

Standardowa twardość, Owcza wełna, Naturalny Lateks, Funkcja Lato/Zima

  • 889,00 zł
Standardowa
twardość
Warstwa pianki
lateksowej
Sprężyny
kieszeniowe
System
Dual-Term
Pokrowiec
Cotton Dream
10 lat
gwarancji

Testuj w domu
aż przez 30 nocy

Darmowa

dostawa i zwrot

U Ciebie
w ciągu 7 dni

Materace
Ortopedyczne

Pokrowce do
prania w pralce

Leon – materac sprężynowy z pianką lateksową, który dopasuje się do Twojego ciała

Leon to materac zbudowany ze sprężyn kieszeniowych wyposażony w dodatkową grubą warstwę pianki lateksowej po obydwu stronach materaca, która dzięki wysokiej elastyczności i sprężystości zapewnia najlepsze podparcie dla kręgosłupa. Pianka perfekcyjnie dostosowuje się do kształtu ciała, redukując uczucie nacisku, które często występuje w takich miejscach jak barki czy biodra. Dzięki temu podczas snu regenerujesz się i naprawdę relaksujesz. Właściwości pianki lateksowej  docenią wszyscy, a szczególnie osoby, które na co dzień borykają się z bólem pleców. Co ważne lateks, dzięki swojej porowatej strukturze, jest również materiałem zapewniającym świetną cyrkulacje powietrza, co oznacza, że będziesz wypoczywał bez nieprzyjemnego i nadmiernego pocenia. Sprawdź materac Leon i przekonaj się, że można budzić się wypoczętym!

 

 

1. Jaki materac wybrać? Taki, który jest wygodny i… oddycha! Poznaj system Dual-Term

Jeśli poszukujesz materaca do spania, który zapewni Ci najwyższy komfort snu, to dwustronny model Leon będzie w pełni zadowalającym wyborem. Wyposażony w system Dual-Term posiada funkcję Lato/Zima, pozwalając wybrać użytkownikowi taki komfort cieplny, którego potrzebuje.

Zimą ogrzeje Cię warstwa owczej wełny, którą umieszczono po jednej stronie materaca. Dzięki właściwościom termoregulacyjnym wełniane włókna kurczą się gdy jest zimno i rozluźniają, gdy temperatura otoczenia rośnie, chroniąc przed przegrzaniem i zapewniając optymalny komfort cieplny. Prawda, że praktycznie?  

Latem przyjemny chłód zapewni druga strona materaca, na której znajduje się warstwa przewiewnej pianki lateksowej niepokryta owczą wełną. Wreszcie poczujesz komfort snu i wypoczniesz w optymalnej temperaturze.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o owczej wełnie? Przede wszystkim to, że włókna owczej wełny przejmują wilgoć wytwarzaną przez ciało, a następnie odprowadzają ją do otoczenia. Twoje ciało będzie suche przez całą noc, a powierzchnia materaca pozostanie świeża i higieniczna przez lata.

 

 

2. Materac wyposażony w 7 stref twardości

Materac Leon został wyposażony aż w 7 zróżnicowanych stref twardości. Jak to możliwe? Otóż poszczególne sprężyny o różnym poziomie sprężystości rozmieszczono w osobnych, materiałowych woreczkach, by pracowały niezależnie od siebie (odwrotnie niż w materacach bonnellowych). Dzięki temu powierzchnia materaca ugina się tylko w miejscu nacisku, zapewniając idealne podparcie dla każdego odcinka kręgosłupa. Każda część Twojego ciała wypoczywa, bo otrzymuje takie warunki do regeneracji, jakich potrzebuje.

 

 

3. Idealny materac dla par dzięki elastyczności punktowej

Nieważne, czy partner głęboko śpi, czy właśnie wstaje – na powierzchni materaca Leon, pod wpływem jego ruchów nie wytworzy się efekt fali – ruch po jednej stronie materaca nie jest przenoszony na drugą. Czy wiesz, jak przyjemnie śpi się na materacu, na którym nie czujesz, gdy partner się wierci?

 

 

4. Standardowa twardość wybierana przez 90% klientów

Materac Leon charakteryzuje się standardowym stopniem twardości, co oznacza, że będzie idealny dla osób, które ważą pomiędzy 55 a 85 kg. Taką twardość wybiera aż 90% naszych klientów.  

 

 

5. Pokrowiec Cotton Dream - dla tych, którzy od sypialni wymagają higienicznej czystości

Materac do spania to zakup na lata. Często używany, wymaga od czasu do czasu odświeżenia. Ten materac sprężynowy jest wyposażony w bawełniany pokrowiec Cotton Dream, który dzięki zamkowi błyskawicznemu szybko zdejmiesz i wypierzesz w pralce. Pokrowiec jest miły w dotyku, pikowany i ze względu na zawartość aż 75% bawełny zapewnia odpowiednią wentylację materaca. Pokrowiec został poddany impregnacji, dzięki czemu nie gromadzi kurzu oraz ma właściwości antygrzybiczne. Prawda, że to proste i higieniczne rozwiązanie?

 

 

6. Wypróbuj materac Leon u siebie w domu przez 30 nocy!

Prześpij się ze swoją decyzją na spokojnie! Zamów materac do domu i wypróbuj go we własnej sypialni przez cały miesiąc! Jeśli okaże się nieodpowiedni, możesz skorzystać z darmowej wymiany lub zwrotu. Pamiętaj, aby podczas testowania materaca dać sobie przynajmniej trzy, cztery noce na ocenę. Tyle bowiem zajmuje dopasowanie się powierzchni materaca do sylwetki śpiącego.

Materac Leon jest objęty gwarancją 10 lat na sprężyny oraz 2 lata na pozostałe komponenty. To gwarancja, z którą możesz spać spokojnie.

 

 

Materac sprężynowy Leon jest dla Ciebie, jeśli:

  • szukasz najwyższego komfortu
  • chcesz skorzystać ze sprężystości lateksu
  • ważne są dla Ciebie właściwości owczej wełny
  • śpisz sam lub w parze
  • ważysz między 55kg, a 85 kg
  • szukasz materaca dla pary
  • cenisz sobie sen w idealnie higienicznych warunkach
  • chcesz skorzystać z zalet systemu Dual-Term

 

Nie możesz się zdecydować? Prześpij się z tym!

Testuj materac przez 30 nocy. Darmowa dostawa i darmowy zwrot.

Zyskaj kod rabatowy

Zapisz się do newslettera i odbierz do 100 zł zniżki.