Sprężynowy Norbert

Twardy, Owcza wełna, Mata kokosowa, Wyposażony w funkcję Lato/Zima

  • 769,00 zł
Wysoka
twardość
Warstwa
maty kokosowej
Sprężyny
kieszeniowe
System
Dual-Term
Pokrowiec
Cotton Dream
10 lat
gwarancji

Testuj w domu
aż przez 30 nocy

Darmowa

dostawa i zwrot

U Ciebie
w ciągu 7 dni

Materace
Ortopedyczne

Pokrowce do
prania w pralce

Twardy Materac sprężynowy Norbert – wysoka twardość materaca, którą docenisz już po pierwszej nocy

Każdy lubi spać inaczej. Odczuwa inny komfort ze względu na miejsce, warunki w nim panujące oraz materac, na którym zasypia. Norbert to materac, który z pewnością przypadnie do gustu osobom preferującym sen na twardszym podłożu oraz tym, które ważą więcej niż 85 kg.

 

 

1. Wreszcie idealny materac dla Twojego kręgosłupa

Czy zdarzyło Ci się kiedyś spać na zbyt miękkim materacu? Jeśli tak, to z pewnością utkwiła Ci w pamięci noc spędzona w zapadającym się łóżku oraz poranny ból pleców. Norbert działa zupełnie inaczej. Każda sprężyna znajduje się tutaj w osobnym woreczku, a ugina się wyłącznie w miejscu nacisku. Dlatego ruch lub nacisk na jednej części nie powoduje zapadania się materaca w innym miejscu. To bardzo ważne, jeśli kupujesz materac nie tylko dla siebie, ale również dla swojego partnera. Nie będziesz czuł, kiedy druga osoba będzie przewracać się na drugi bok. Zgodzisz się, że to świetne rozwiązanie?

 

 

2. Siedem stref twardości w materacu, by wspierać każdy odcinek Twojego ciała

Ale to nie wszystko. Za Twój komfortowy sen odpowiada tu aż 7 stref twardości. Co to oznacza? W środku materaca znajdują się sprężyny o różnym stopniu sprężystości, rozmieszczone tak, by kręgosłup miał idealne podparcie na każdym odcinku. Możesz spać na plecach, możesz na boku – zawsze jest wygodnie. To także wsparcie dla osób, które na co dzień borykają się z nieprzyjemnym i uciążliwym bólem pleców. Wreszcie będziesz wypoczęty!

 

 

3. Wysoki stopień twardości materaca 

Wysoką twardość materaca zapewnia umieszczona po obu jego stronach mata kokosowa, wykonana z łupiny orzecha kokosowego. Dzięki temu oferowany tu materac do spania jest jednocześnie trwalszy, odporniejszy na wilgoć oraz odkształcenia. Zachowuje również elastyczność oraz sprężystość przez wiele lat.

 

 

Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze, a także wykazuje właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Ten naturalny materiał zapewni Ci nie tylko zdrowy, ale co ważne – także higieniczny sen. Jest szczególnie polecany alergikom.

 

4. Komfort cieplny przez cały rok - poznaj system Dual-Term

Materiały, których użyto do wykonania materaca sprężynowego Norbert, zapewniają optymalną temperaturę podczas snu. Norbert to materac dwustronny, wyposażony w system Dual-Term. Latem przyjemny chłód poczujesz dzięki przewiewnej piance umieszczonej na letniej stronie materaca. Zimą ciepło zapewni Ci warstwa owczej wełny umieszczona po drugiej stronie materaca. Włókna owczej wełny posiadają właściwości termoregulacyjne – kurczą się, gdy jest zimno, a rozszerzają gdy jest ciepło. W ten sposób zawsze otrzymujesz idealną temperaturę do komfortowego snu.

 


5. Owcza wełna - właściwości higroskopijne 

To nie wszystkie dobroczynne właściwości tego naturalnego komponentu. Zdolność owczej wełny do przejmowania wilgoci wytwarzanej przez ciało i odprowadzania jej do otoczenia sprawia, że powierzchnia materaca przez cały czas pozostaje sucha i świeża. To dzięki temu, materace z owczą wełną są antyalergiczne i wolne od gromadzenia się grzybów i pleśni.

 

 

6. Bawełniany pokrowiec Cotton Dream

I wreszcie, pamiętaj, że Twój materac pozostanie zawsze czysty, ponieważ wszelkie zabrudzenia pokrowca z łatwością wypierzesz w pralce. Wystarczy, że zdejmiesz go z materaca, odpinając zamek błyskawiczny i nastawisz program na 30°C. Pokrowiec Cotton Dream chroniący materac Norbert został poddany impregnacji zyskując właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. 

 

W jego składzie znajduje się aż 75% bawełny, która zapewnia świetną cyrkulację powietrza oraz jest bardzo przyjemna w dotyku. 

 

 

7. Przetestuj materac Norbert przez 30 dni!


Wypróbuj materac sprężynowy Norbert z matą kokosową w swojej sypialni – masz na to aż 30 nocy! Po zamówieniu trafi do Ciebie bezpośrednio nowy, pachnący produkt najwyższej jakości, ponieważ nie przechowujemy materacy w magazynach - produkujemy je bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia!

Jeżeli materac nie spełni Twoich oczekiwań – np. okaże się zbyt twardy – możesz go zwrócić lub wymienić, bez żadnego ryzyka! Warto jednak pamiętać, że każdy materac potrzebuje 3-4 dni by dostosować się do sylwetki śpiących na nim osób. Dopiero po pierwszych kilku nocach poznasz jego faktyczne właściwości. Materac Sheepo Norbert jest objęty gwarancją – 10 lat na sprężyny oraz 2 lata na pozostałe komponenty. To gwarancja wysokiej jakości!

 

 

Znasz już wszystkie zalety tego materaca? Norbert w skrócie:

  • doskonały dla pary
  • dopasowuje się do anatomicznych krzywizn kręgosłupa
  • system Dual Term– ciepło zimą, chłodno latem
  • z terapeutyczną owczą wełną
  • z przyjemnym w dotyku i łatwym do uprania pokrowcem
  • wysoka twardość – dla ważących powyżej 85 kg

 

Nie możesz się zdecydować? Prześpij się z tym!

Testuj materac przez 30 nocy. Darmowa dostawa i darmowy zwrot.

Zyskaj kod rabatowy

Zapisz się do newslettera i odbierz do 100 zł zniżki.